ALIUMINIO TVOROS

ALIUMINIO TVOROS

Siekiame, kad užsakovas būtų patenkintas galutiniu rezultatu, o gaminys jam tarnautų ilgai ir nereikalautų papildomos priežiūros. Ir svarbiausia, kad  būtų patogu ir lengva naudotis įsigytu produktu.

Dauguma mūsų siūlomų gaminių ir konstrukcijų yra gaminama iš aliuminio profilių. Jų paviršius yra anoduojamas arba dažomas milteliniu būdu ir tampa atsparus atmosferos poveikiui, korozijai, lengvai prižiūrimas ir valomas.

Aliuminio profilių paviršius dažymo metu  padengiamas UV spinduliams atspariais milteliniais dažais pramoniniu būdu, kas leidžia apsaugoti paviršių daugeliui metų. Tai reiškia, kad  nereikės rūpintis vartų, tvoros, balkono turėklų perdažymu.

Bendradarbiaudami su mokslininkais, sukūrėme ir kuriame naujus gaminius bei konstrukcijas ir visada pirmenybę teikiame kokybei bei ilgaamžiškumui.

 

Mums yra svarbūs socialiniai ir ekologiniai aspektai, todėl renkamės surenkamus aliuminio gaminius, nes:

  • nedaro vertintinos žalos žmogaus sveikatai (nėra virinimo, cinkavimo procesų, pakartotinio perdažymo). Surenkamų, nenaudojant suvirinimo technologijų lengvojo lydinio tvorų, kiemo vartų ir vartelių gamyba leidžia sumažinti išsiskiriamos pavojingos žmogaus sveikatai ir aplinkai medžiagos (suvirinimo metu išsiskiria žalingos dujos ir kietosios dalelės, kurių poveikis gali padidinti pavojų susirgti plaučių, gerklės ir šlapimo takų vėžiu, dėl intensyvios spinduliuotės kyla pavojus ir regėjimo organams);
  • produktai mažiau teršia aplinką (mažesnis CO2, nėra virinimo, cinkavimo, pakartotinio dažymo), yra tvaresnis (ilgaamžiškesnis) už analogiškus gaminius iš „juodo“ metalo;
  • dėl ilgesnio tarnavimo laiko – mažesnis vartojimas ir mažesnis aplinkos teršimas.

Gaminiams ir darbams suteikiame garantijas.

Kodėl aliuminio tvora?

Tvoros, pagamintos iš aliuminio profilių, atrodo itin solidžiai ir moderniai. Tai yra puikus pasirinkimas siekiant ne tik privatumo, bet ir ilgaamžiškumo, nes būtent aliuminės tvoros yra vienas iš ilgiausiai tarnaujančių aptvėrimo būdų. Tokio tipo tvoros tampa vis populiaresnės Lietuvoje, o tuo tarpu kitų Europos valstybių gyventojai jau seniai įvertino šio pasirinkimo privalumus.

  • Ilgaamžis tarnavimas
  • Modernus dizainas
  • Priežiūros nereikalaujantis pasirinkimas
  • Aukšta gaminio kokybė
  • Itin lengva konstrukcija
  • Anodavimo galimybė

Visus jums rūpimus klausimus jūs galite aptarti  beveik 20 metų tvoras gaminančios įmonės „Gajausta“ specialistais, kurie visada pasiruošę Jums padėti.

Įmonė gamina tvoras iš įvairių aliuminio profilių : GA110, GA90, GA135 (© UAB „Gajausta“) ir kitų.  Aliuminio profilių sienelės storis yra 1,2-2,5mm ir lyginant su skardos lankstinių sienele (0,45mm) yra beveik 3 -4 kartus storesnė, priklausomai nuo pasirinkto aliuminio profilio.  Todėl tvoros iš aliuminio profilių yra daug tvirtesnės, patvaresnės ir ilgaamžiškesnės.
Tvoroms ir vartams naudojami aliuminio profiliai yra anoduojami arba nudažomi specialiose aliuminio dažyklose ir taip paruošti profiliai yra pilnai tinkami naudoti lauko sąlygomis.

Modernumas
Patvarumas
Kokybė

Tvoros iš mūsų sukurtų aliuminio profilių GA110, GA135, GA90 (© UAB „Gajausta“) ir kitų naudojamų standartinių aliuminio profilių yra modernios ir išskirtinės.  Galime sukurti unikalų, tik jūsų tvoros dizainą.

Iš anoduotų ar dažytų profilių surinkti įvairaus dizaino tvorų segmentai yra tvirti, atsparūs atmosferos poveikiui bei ilgaamžiai.

GA-110 profilis

(2007© UAB „Gajausta“ )

Tik pas mus!

Tvoros-aliuminio- GA110-6-ink-ink
Tvoros-aliuminio- GA110-33-ink-ink
GA110_aliuminio_tvora_pasto_dezutes-ink

GA-135 profilis

(2006© UAB „Gajausta“ )

Tik pas mus!

Tvoros-aliuminio- GA135-12-ink
Tvoros-aliuminio- GA135-13-ink-ink
Tvoros-aliuminio- GA135-4

GA-90 profilis

(2017© UAB „Gajausta“ )

Tik pas mus!

Nustumiami-vartai- GA90-aliuminis1
Varteliai_GA90+50_1-ink

Aliuminio ŠUKOS GA-80

Sukos_aliuminio_tvora
Sukos_aliuminio_varteliai_tvoros
Suku_tvoros_aliuminio_1p

Kombinuotos tvoros GA90+GA60

Tvora_aliuminio_B4-tvoros
Vertikali_aliuminio_tvora_101-ink
modernios tvoros vartai
Vartai_aliuminio_atveriami_nustumiami101-ink
Vertikali_aliuminio_tvora
Suku_tvoros_aliuminio_1p

GA-60   GA-50   GA-30

Tvoros-aliuminio- 50x30-8-ink-ink
Tvoros , vartai iš aliuminio

 Autoriniai dizainai ir novatoriški sprendimai

Suprantame, kad pasinaudoti jau sugalvotais sprendimais yra lengviau, bet  nuo pat pradžių siekėme būti išskirtiniais ir pasiūlyti rinkai kažką naujo. Taip pirmieji Lietuvoje pasiūlėme tvoras iš daugelio skardos lankstinių profilių (metalinės žaliuzi tvoros), sugalvojome jų tvirtinimą loveliuose, sukūrėme ir išleidome naujo dizaino aliuminio profilius GA110 (2007@ UAB „Gajausta“ ), GA135(2006@ UAB „Gajausta“ ), GA90(2017@ UAB „Gajausta“ ), bendrabarbiaudami su mokslininkais sukūrėme surenkamų aliuminio vartų konstrukcijas, sugalvojome ne vieną naujovišką konstrukcinį sprendimą.

Dar turime daug idėjų ateičiai, todėl laukite naujienų.

UAB „Gajausta“ sukurtų profilių GA110, GA135, GA90 dizainas yra ginamas autorių teisių (Berno konvencija). UAB „Gajausta“ pasilieka visas teises, pavadinimą/vardą, turtines ir autorių teises į pavyzdžius. Dizainas, brėžiniai, pavyzdžiai, originalios detalės,  iliustracijos/nuotraukos negali būti kopijuojamos, naudojamos reklamose ar pateikiamos tretiems asmenims be raštiško UAB „Gajausta“ sutikimo.