PRANCŪZIŠKI TURĖKLAI

PRANCŪZIŠKI TURĖKLAI

Prancūziški turėklai iš aliuminio

Prancūziški turėklai iš aliuminio profilių pasižymi ilgaamžiu tarnavimu, aukšta kokybe ir itin lengva, bet stabilia konstrukcija. Turėklų dizainas yra pritaikomas pagal individualius pageidavimus.  Platus spalvų pasirinkimas (pagal RAL spalvininką).

Modernumas
Patvarumas
Kokybė

Galimi įvairūs dizainai

galerija-aliuminiai-tureklai

Aliuminio turėklai su horizontaliais d20 vamzdeliais

Balkonų turėklai su horizontaliai išdėstytais d20 aliuminio vamzdeliais ir stambiu stačiakampiu 80×40  aliuminio porankiu. Galite pasirinkti norimą užpildo eilių skaičių, išdėstymą, spalvą.

Prancuziski-tureklai-11-ink

Aliuminio turėklai su horizontaliais stačiakampiais profiliais

Balkonų turėklai su horizontaliai išdėstytais stačiakampiais aliuminio profiliais. Aliuminio profiliai gali būti įvairių matmenų: 90×30, 60×30, 50×30, 30×30. Galite pasirinkti  pageidaujamą eilių skaičių, spalvą. Užpildai su profiliais 90×30, 60×30 ar 30×30 gali būti ir šviesaus arba tamsaus medžio imitacijos. Horizontalūs profiliai gali būti pavieniai arba kaip konstrukcijos su statiniais ir porankiu užpildas.

Prancūziški turėklai su stiklu

Aliuminio turėklai su grūdintu skaidriu arba tonuotu stiklu

Balkonų turėklai su grūdintu skaidriu arba tonuotu stiklu. Galimi kitokie dizainai: prancūziški turėklai su porankiu, vien tik stiklas ir pan. Aliuminio profiliai naudojami turėklų konstrukcijoje dažomi pageidaujama spalva pagal RAL spalvininką.

Tureklai_aliuminio_vertikalūs 40x10 pr

Aliuminio turėklai su vertikaliais 40×10 profiliais ir siauru porankiu

Balkonų turėklai su vertikaliai išdėstytais stačiakampiais 40×10 aliuminio profiliais ir siauru porankiu.

Standartinė spalva- RAL 7016, galimos ir kitos spalvos.

galerija-prancuziski-tureklai

Aliuminio turėklai su vertikaliais d20 vamzdeliais

Balkonų turėklai su vertikaliai išdėstytais d20 aliuminio vamzdeliais. Vertikalių vamzdelių užpildas gali būti išdėstytas tiesiai tarp porankio ir apatinio horizontalaus profilio arba tarp dviejų horizontalių profilių, paliekant tarpą iki porankio. Galimi ir kitokie dizainai. Platus spalvų pasirinkimas pagal RAL spalvininką.

Aliuminio turėklai su vertikaliai išdėstytais stačiakampiais 20×10 profiliais

Balkonų turėklai su vertikaliai išdėstytais  20×10 stačiakampiais aliuminio profiliais ir stambiu 80×40 porankiu. Platus spalvų pasirinkimas.