Kokybė

Kokybė

Siekiame, kad užsakovas būtų patenkintas galutiniu rezultatu, o gaminys jam tarnautų ilgai ir nereikalautų papildomos priežiūros. Ir svarbiausia, kad  būtų patogu ir lengva naudotis įsigytu produktu.

Dauguma mūsų siūlomų gaminių ir konstrukcijų yra gaminama iš aliuminio profilių. Jų paviršius yra anoduojamas arba dažomas milteliniu būdu (RAL spalvininkas) ir tampa atsparus atmosferos poveikiui, korozijai, lengvai prižiūrimas ir valomas.

Aliuminio profilių dažymo metu paviršius padengiamas UV spinduliams atspariais milteliniais dažais pramoniniu būdu, kas leidžia apsaugoti nuo korozijos net daugiau nei 20 metų. Tai reiškia, kad visą minėtą laikotarpį nereikės rūpintis vartų, tvoros, balkono turėklų perdažymu.

Bendradarbiaudami su mokslininkais, sukurėme ir kuriame naujus gaminius bei konstrukcijas ir visada pirmenybę teikiame kokybei bei ilgaamžiškumui.

Apie vartus

Vartai ir varteliai yra gaminami su reguliuojamais mazgais, kurie leidžia lengvai keisti eksploatacijos laikotarpiu atsiradusius geometrinių parametrų pokyčius. Konstrukcijos lengvumas bei panaudoti reguliuojami mazgai leidžia visą eksploatacijos periodą patikimai ir be priekaištų atlikti pagrindines savo funkcijas. Siūlome kokybišką ir modernią italų firmos „Key automation” kiemo vartų automatiką. Ypač rekomenduojame greitaeiges, bluetooth, apšvietimo funkcijas turinčias automatikas.  

„Velnias slypi detalėse”

Yra sakoma, kad „velnias slypi detalėse”. Per ilgus darbo metus taip ir neradę sprendinių rinkoje, sukurėme ir pagaminome įvairius uždengimus, laikiklius ir kitas, iš pirmo žvilgsnio nesvarbias, bet estetiką ir ilgą bei patogų naudojimą lemiančias  detales. 

Socialiniai ir ekologiniai aspektai

Mums yra svarbūs socialiniai ir ekologiniai aspektai, todėl renkamės surenkamus aliuminio gaminius, nes:

  • nedaro vertintinos žalos žmogaus sveikatai (nėra virinimo, cinkavimo procesų, pakartotinio perdažymo). Surenkamų, nenaudojant suvirinimo technologijų lengvojo lydinio tvorų, kiemo vartų ir vartelių gamyba leidžia sumažinti išsiskiriamos pavojingos žmogaus sveikatai ir aplinkai medžiagos (suvirinimo metu išsiskiria žalingos dujos ir kietosios dalelės, kurių poveikis gali padidinti pavojų susirgti plaučių, gerklės ir šlapimo takų vėžiu, dėl intensyvios spinduliuotės kyla pavojus ir regėjimo organams);
  • produktai mažiau teršia aplinką (mažesnis CO2, nėra virinimo, cinkavimo, pakartotinio dažymo), yra tvaresnis (ilgaamžiškesnis) už analogiškus gaminius iš „juodo“ metalo;
  • dėl ilgesnio tarnavimo laiko – mažesnis vartojimas ir mažesnis aplinkos teršimas.

Gaminiams ir darbams suteikiame garantijas.

tvoros-is-aliuminio-kokybė